Şehrin Kalbi

BARUTÇUOĞLU AVM, Alışveriş Merkezi olmanın yanında kültür ve yaşam merkezi olarak da hizmet vermektedir. Ziyaretçilerine, aileleri ile birlikte güvenli bir alışveriş ortamı sağlayarak, hizmet anlayışını her zaman daha ileriye taşıyacak yeni projelerle kalitede süreklilik arz etmeye devam etmektedir. BAVM, 02 Kasım 2006 tarihinde Bölgenin İlk ve tek AVM’si olarak kapılarını ziyaretçilerine açmıştır. Mimari olarak ferah ve geniş tasarımı ile ziyaretçilerine sıkılmadan alışveriş yapma imkanı sağlamaktadır. AVM ’miz şehrin ticaret merkezinde; yürüyerek ulaşılabilecek bir konumda bulunmaktadır. Ayrıca açık ve kapalı otopark hizmeti ile müşterilerimize rahat park etme imkanı sunmaktadır.


Sanat ve Eğlence

Birçok fuar, sergi ve konser organizasyonlarına da ev sahipliği yapan BAVM, müşteri memnuniyeti konusunda göstermiş olduğu titizlik sayesinde Kastamonu ve çevre illerin halklarından da büyük ilgi görmeye devam ediyor.Alışveriş Merkezimiz, şehrimizde ticarette olduğu gibi sosyal ve kültürel hayatta da bir değişim ve dönüşümü sağlamıştır. Müşterilerimizin güvenli, temiz ve hijyenik bir ortamda huzur içerisinde alışveriş yapmaları ve aileleri ile birlikte hoşça vakit geçirebilmeleri en önemli hedeflerimiz arasındadır. Ve bu hedef, yükselerek devam edecektir.


Yüksek Kalite

Alışveriş merkezimiz açıldığı günden bu yana konuklarına daha mükemmel ve modern bir hizmet vermek ve “önce müşteri memnuniyeti” ilkesi ile sektördeki iddiasını sürdürmektedir.Ulusal ve uluslar arası faaliyet alanlarından biri olarak yerli ve yabancı ziyaretçilerimize yılın 365 günü hizmet vermekteyiz. 89 mağaza,49 büro, 5 sinema salonu, çocuk treni, hatlı bowling ve çocuk oyun salonu ayrıca açık ve kapalı otopark hizmeti ile hitap ettiği kesim, talep sahiplerinin tüketim alışkanlıkları gibi ölçütlerle 9. Yılımızda tüketicilerin neredeyse tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek konumdayız. Barutçuoğlu AVM, Alışveriş Merkezi olmanın yanında, kültür ve yaşam merkezi olarak da hizmet vermektedir.


Yaşam Alanı

Barutçuoğlu mağazaları haftaiçi ve haftasonu 10:00 - 22:00 saatleri arasında misafirlerine hizmet vermektedir.Geç akşam kahveleri için Barutçuoğlu’de bulunan Kahveci Hacıbaba ve Sinema ilgili saatler dışında da açık bulunmaktadır. Otopark Barutçuoğlu’de bulunan tüm giriş, çıkışlar ve kapalı otopark engelli ziyaretçilerimizin kullanımına uygun şekilde tasarlanmıştır.Ayrıca AVM içerisinde belli giriş noktalarında tekerli sandalye bulunmaktadır. Aracıyla gelmek isteyen tüm ziyaretçilerimiz için otopark alanlarını mevcuttur.300 araçlık otoparkımızda araba ve motosikletiniz için rahatlıkla yer bulabilirsiniz. Şehir merkezinde yer alan Yaşam merkezimize yürüyerek veya otobüsle de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Barutçuoğlu'nda

5 Sinema Salonu

Sinema tutkunları için konforlu salonlar

Eğlence Durağı

Çocukların çıkmak istemediği oyun alanları

Çocuk Treni

AVM içerisinde çocuk gezi trenleri

Hatlı Bowling

Kıyasıya rekabet için bowling salonu

15000 Metrekare

Kiralanabilir 15000 metrekarelik yaşam ve alışveriş alanı

89 Mağaza

Çokça markanın bulunduğu mağazalarımız

49 Büro

Prestijli Çalışma Ortamları

300+ Araçlık Otopark

Açık ve Kapalı araç otoparkı. Engelli park alanları.